Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Raba Wyżna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Rabie Wyżnej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP robi się standardem w samochodach osobowych Infiniti z silnikiem diesla, lecz urządzenie to psuje się, co rozwiązać może naprawa katalizatorów w warsztacie mechaniki samochodowej pod Rabą Wyżną. Filtry cząstek stałych zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, oraz korpusu z metalu, z tego też powodu katalizatory SCR zapychają się sadzą i potrzebują naprawy, zalecamy firmę pod Rabą Wyżną. Prócz atrakcji turystycznych w Rabie Wyżnej znaleźć można warsztaty, zajmujące się płukaniem filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych Infiniti. Duża część pojazdów w Rabie Wyżnej to pojazdy z silnikiem JTDM mające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który dopomina się oczyszczania. Dobranie adekwatnego mechanika w Rabie Wyżnej celującego w autach Infiniti może być skomplikowane, oraz jest mozolne. Pojazdy korporacji Infiniti cieszą się bezkonkurencyjnymi rozwiązaniami w sprawie ograniczenia poziomu produkcji zanieczyszczeń. Raba Wyżna należy do centrów, które biją na alarm powiązany, z ilością tlenków azotu NOx w atmosferze miasta, czemu producent Infiniti usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z filtrów cząstek stałych. Znanej korporacji Infiniti mogłoby nie powieść się generowanie żądanych przez normy wyników ilości emitowanych cząstek stałych, bez instalacji reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Dlatego że Infiniti, tak jak każda inna marka potrzebuje do właściwej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych warto nadmienić, by w Rabie Wyżnej wziąć pod lupę filtr FAP. Usługi takie jak naprawa FAP czy regeneracja filtrów cząstek stałych dla pojazdów producenta Infiniti, można znaleźć na stronie, czy w warsztacie samochodowym w Rabie Wyżnej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Rabie Wyżnej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Rabie Wyżnej 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Rabie Wyżnej 320
Mycie katalizatora Infiniti w Rabie Wyżnej 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Rabie Wyżnej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Rabie Wyżnej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Rabie Wyżnej 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Rabie Wyżnej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Rabie Wyżnej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Rabie Wyżnej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rabie Wyżnej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Rabie Wyżnej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Raba Wyżna Raba Wyżna 43 RWZ01A 49.564991/19.879629 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer