Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Raciąż

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Raciążu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Filtr DPF FAP robi się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Infiniti z silnikiem na ropę, jednak komponent ten dotykają usterki, z czym pomóc może naprawa filtrów DPF w warsztacie pod Raciążem. Filtry cząstek stałych DPF FAP utworzone są z ceramiki, jak również osłony z metalu, co wywołuje, że filtry DPF zapychają się sadzą i wymagają czyszczenia, polecamy pracownię w Raciążu. Cały szereg pojazdów w Raciążu to pojazdy z silnikiem HDI posiadające wbudowany katalizator samochodowy, który potrzebuje mycia. Żeby zabezpieczyć się od komplikacji z użytkowaniem diesla Infiniti, potrzeba od czasu do czasu przepłukać filtr cząstek stałych DPF FAP, usługa jest świadczona w pracowni pod Raciąża. Zachowanie wartości zawartości produkowanych zanieczyszczeń, identycznych z normą EURO 5, potrzebuje sprawnego DPF-a. Prócz atrakcji turystycznych pod Raciążem zlokalizować można zakłady, trudniące się naprawą filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. FAP-y działają w nieprzeciętnie ciężkich warunkach pracy, a więc za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że następuje spadek właściwości części. Raciąż jest jednym z centrów, które mają kłopot powiązany, z dużym procentem szkodliwych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Raciąża, czemu słynna firma Infiniti usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Usługi, między innymi naprawa DPF lub regeneracja FAP dla pojazdów producenta Infiniti, można odszukać w panelu bocznym naszej strony, lub w laboratorium w Raciążu. Zlokalizuj swój warsztat samochodowy, który specjalizuje się w Infiniti w Raciążu, przy użyciu wyszukiwarki po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Raciążu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Raciążu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Raciążu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Raciążu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Raciążu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Raciążu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Raciążu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Raciążu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Raciążu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Raciążu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Raciążu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Raciążu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Raciąż Zielona RAA01A 52.779339/20.118731 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer