Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Raczki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Raczkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Raczkach pojawiła się szansa odnawiania filtrów FAP do aut osobowych Infiniti dzięki funkcjonowania warsztatowego laboratorium z Raczek. Klasyczną słabością, z którą biedzą się auta znanego koncernu Infiniti, w szczególności, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych. Filtry FAP trudnią się pracą w nadzwyczaj brudnych warunkach, a mianowicie w wydechu, co sprawia, że następuje utrata wyników części. Prócz rozrywek dla podróżnych pod Raczkami zlokalizować można laboratoria warsztatowe, zajmujące się regeneracją katalizatorów SCR do aut Infiniti. Ażeby unikać kłopotów w użytkowaniu diesla Infiniti, należy czasem przepalać katalizator, usługa jest świadczona w warsztacie mechaniki samochodowej pod Raczek. Wyszukanie profesjonalnego zakładu mechaniki samochodowej w Raczkach wyspecjalizowanego w autach Infiniti może być skomplikowane, oraz jest długotrwałe. Sporo aut w Raczkach to samochody z silnikiem TDI mające zainstalowany filtr FAP, który nie może obejść się bez płukania. Nagminnie podłożem zapchanego filtra cząstek stałych, z symbolem Infiniti, bywa inne uszkodzenie, na przykład: niesprawna pompa Common Rail. Lista cenowa mycia filtrów cząstek stałych DPF z samochodów Infiniti dla Raczek umieszczono poniżej tego tekstu, należy odszukać w tamtej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie czyszczenia DPF. Znajdź swój zakład, który zajmuje się Infiniti w Raczkach, za pomocą wyszukiwarki na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Raczkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Raczkach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Raczkach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Raczkach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Raczkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Raczkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Raczkach 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Raczkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Raczkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Raczkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Raczkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Raczkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Raczki Plac Kościuszki RCK01N 53.988659/22.781750 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer