Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Radoszyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Radoszycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Radoszycach wystąpiła szansa regeneracji katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych Infiniti z powodu działalności warsztatu samochodowego z Radoszyc. Znalezienie profesjonalnego mechanika samochodowego w Radoszycach przodującego w samochodach osobowych Infiniti może dostarczyć kłopotów, jak również jest mozolne. Radoszyce należy do ośrodków, które mają problem związany, z dużym procentem smogu w atmosferze miasta, czemu znana marka Infiniti dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, ze wsparciem filtrów cząstek stałych FAP. Bardzo często podłożem usterki katalizatora SCR, z symbolem Infiniti, bywa inny mankament, za przykład może posłużyć: uszkodzony układ zasilania silnika. Często niedoskonałością, na jaką narażone są diesle znanego koncernu Infiniti, w większości wypadków, wyposażone w silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr FAP. Osiągnięcie maksymalnych pułapów produkcji gazów wydechowych, dozwolonych przez emisji spalin EURO, potrzebuje funkcjonującego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Ażeby ustrzec się od problemów w użytkowaniu pojazdu Infiniti, wypada od czasu do czasu wyczyścić DPF, możliwość taka istnieje w warsztacie samochodowym pod Radoszyc. Niemało pojazdów w Radoszycach to auta z silnikiem TDCI posiadający zainstalowany filtr i katalizator, który nie może obejść się bez czyszczenia. Usługi, między innymi czyszczenie DPF FAP oraz regeneracja FAP dla samochodów Infiniti, wyszukać można na naszej stronie internetowej, oraz w pracowni warsztatu w Radoszycach. Odzyskiwanie skuteczności właściwości filtrów DPF/FAP w Radoszycach dla aut producenta Infiniti jest łatwe, ponieważ nowa metoda regeneracji dotarła do Radoszyc.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Radoszycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Radoszycach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Radoszycach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Radoszycach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Radoszycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Radoszycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Radoszycach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Radoszycach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Radoszycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Radoszycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Radoszycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Radoszycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Radoszyce Hektary Stefana Żeromskiego RAO01G 51.075748/20.252710 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer