Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Rakoniewice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Rakoniewicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Rakoniewicach istnieje opcja oczyszczania filtrów cząstek stałych DPF do pojazdów Infiniti z racji działalności warsztatu samochodowego z Rakoniewic. Odzyskanie wartości zawartości emitowanych spalin, dopuszczalnych według normy EURO, koniecznie wymaga przygotowanego FAP-a. Główną usterką, z którą męczą się osobówki znanej marki Infiniti, zwykle, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zapchany filtr cząstek stałych. Prócz rozrywek dla turystów pod Rakoniewicami zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się naprawą FAP do aut osobowych Infiniti. Infiniti to auta osobowe i ciężarowe, które są popularne na terenie całej Polski, mimo to zmagają się z trudnościami z katalizatorami. Rakoniewice jest jednym z ośrodków, które napotykają kłopot mający związek, z dużą zawartością procentową smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w atmosferze miasta, czemu marka Infiniti stara się, zapobiegać, za pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Aby uchronić się od kłopotów w eksploatacji auta Infiniti, wypada czasem przepłukać DPF, udostępniono taką usługę w warsztacie pod Rakoniewic. Znalezienie odpowiedniego mechanika samochodowego w Rakoniewicach wyspecjalizowanego w autach osobowych Infiniti może dostarczyć problemów, i jest mozolne. Ponieważ Infiniti, niczym inne auta domaga się do nienagannego działania nienaruszonych katalizatorów warto wspomnieć, by w Rakoniewicach zadbać o filtr FAP. Dobierz swój zakład mechaniki, którego specjalnością jest Infiniti w Rakoniewicach, dzięki usłudze wyszukiwania w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Rakoniewicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Rakoniewicach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Rakoniewicach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Rakoniewicach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Rakoniewicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Rakoniewicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Rakoniewicach 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Rakoniewicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Rakoniewicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Rakoniewicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rakoniewicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Rakoniewicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rakoniewice Osiedle Drzymały Krystyny RAK01G 52.139580/16.275061 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer