Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Raszyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Raszynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF staje się standardowym rozwiązaniem w autach Infiniti z silnikiem wysokoprężnym, pomimo że moduł ten zużywa się, w czym poradzić może czyszczenie FAP w pracowni warsztatu pod Raszynem. Częstą słabością, z którą męczą się samochody osobowe i ciężarowe wytwórcy Infiniti, zwykle, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest zapchany katalizator samochodowy. Odnalezienie profesjonalnego mechanika samochodowego w Raszynie przodującego w autach osobowych Infiniti może przysporzyć trudności, oraz jest żmudne. Oprócz niespodzianek dla wizytujących w Raszynie odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się czyszczeniem katalizatorów SCR do aut Infiniti. Auta osobowe i ciężarowe ze stajni Infiniti wyróżniają się kapitalnymi narzędziami w dziedzinie zmniejszania produkcji spalin. Katalizatory samochodowe zmontowane są z ceramicznego wkładu, oraz korpusu z metalu, z tego też powodu filtry DPF wypełniają się sadzą i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy warsztat z Raszyna. Wiele pojazdów w Raszynie to samochody z silnikiem D-4D wyposażone w filtr DPF, który dopomina się odnawiania elementów. Żeby uchronić się przed dużą ilością komplikacji w użytkowaniu diesla Infiniti, trzeba okresowo przepłukać katalizator SCR, usługa jest dostępna w laboratorium warsztatu pod Raszyna. Z racji tego, że Infiniti, podobnie jak inne marki potrzebuje do nienagannego funkcjonowania sprawnych filtrów cząstek stałych zalecamy, żeby w Raszynie zadbać o filtr DPF. Tabela z cennikiem płukania filtrów DPF/FAP marki Infiniti dla Raszyna umieszczono pod zdjęciem, nie ma przeszkód, by przeglądnąć na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie naprawy filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Raszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Raszynie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Raszynie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Raszynie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Raszynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Raszynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Raszynie 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Raszynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Raszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Raszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Raszynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Raszynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Raszyn Młynarska RAS01A 52.158611/20.927589 Wyszukaj
Raszyn Pruszkowska RAS02B 52.161301/20.914801 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer