Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Redło

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Redle

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Infiniti z silnikiem diesla, ale część ta zużywa się, czemu podołać może czyszczenie filtrów FAP w pracowni warsztatu pod Redłem. Filtry DPF FAP pracują w bardzo trudnych warunkach pracy, to jest w układzie wydechowym, przez co następuje utrata wyników podzespołu. Słynnej firmie Infiniti nie powiodłoby się wyprodukowanie wymaganych osiągów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów samochodowych. Aby ustrzec się od problemów z użytkowaniem samochodu Infiniti, trzeba od czasu do czasu wyczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, usługa jest dostępna w pracowni pod Redła. Katalizatory samochodowe stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, a także osłony z metalu, co wywołuje, że katalizatory SCR zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy warsztat z Redła. Nierzadko słabością, z którą męczą się auta spod skrzydeł Infiniti, głównie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany DPF. Dobranie kompetentnego zakładu mechaniki w Redle wyprofilowanego w samochodach Infiniti może być niełatwe, jak również jest długotrwałe. Najczęściej źródłem zaczopowania filtra cząstek stałych DPF, marki Infiniti, jest inna usterka, czego dobrym przykładem jest: uszkodzony układ zasilania silnika. Dobierz swój warsztat samochodowy, który naprawi Twój samochód marki Infiniti w Redle, dzięki usłudze wyszukiwania w kolumnie po prawej stronie. Usługi takie jak naprawa katalizatorów albo płukanie katalizatorów samochodowych dla pojazdów marki Infiniti, można odszukać na stronie, albo w laboratorium warsztatu w Redle.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Redle

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Redle 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Redle 320
Mycie katalizatora Infiniti w Redle 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Redle 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Redle 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Redle 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Redle 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Redle 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Redle

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Redle z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Redle wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Redło Redło 25B RDL01G 53.774689/15.966990 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer