Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Rejowiec Fabryczny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Rejowcu Fabrycznemu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Rejowcu Fabrycznemu istnieje sposobność czyszczenia filtrów DPF/FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti z racji działalności warsztatu mechaniki samochodowej z Rejowca Fabrycznego. Oprócz atrakcji dla podróżnych w Rejowcu Fabrycznemu odnaleźć można warsztaty samochodowe, parające się naprawą DPF FAP do samochodów Infiniti. Samochody z symbolem Infiniti znamionują się świetnymi rozwiązaniami technologicznymi w sprawie redukowania produkcji gazów spalinowych. Infiniti to auta, które cieszą się sławą na terenie całej Polski, lecz zmagają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Katalizatory działają w bardzo ciężkim środowisku, czyli w układzie redukcji emisji spalin, co jest przyczyną tego, że następuje utrata osiągów urządzenia. Na ogół źródłem zatkanego FAP-a, spod skrzydeł Infiniti, staje się inny problem, czego przykładem może być: niewłaściwa praca sterownika silnika. Rejowiec Fabryczny jest jednym z miast, które dotyka kłopot w związku, z dużym odsetkiem emitowanych zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Rejowca Fabrycznego, czemu słynny koncern Infiniti próbuje, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą katalizatorów samochodowych. Cały szereg pojazdów w Rejowcu Fabrycznemu to samochody z silnikiem D-4D posiadający zainstalowany filtr DPF FAP, który musi się oddawać do płukania. Namierz swojego mechanika, który naprawia samochody marki Infiniti w Rejowcu Fabrycznemu, przy użyciu wyszukiwarki po prawej stronie. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów SCR i płukanie katalizatorów samochodowych dla aut marki Infiniti, można odszukać po prawej stronie, i w warsztacie mechaniki samochodowej w Rejowcu Fabrycznemu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Rejowcu Fabrycznemu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Rejowcu Fabrycznemu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Rejowcu Fabrycznemu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Rejowcu Fabrycznemu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Rejowcu Fabrycznemu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Rejowcu Fabrycznemu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Rejowcu Fabrycznemu 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Rejowcu Fabrycznemu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Rejowcu Fabrycznemu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Rejowcu Fabrycznemu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rejowcu Fabrycznemu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Rejowcu Fabrycznemu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rejowiec Fabryczny Morawinek Cementowa RFA01D 51.117531/23.245899 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer