Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Rembelszczyzna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Rembelszczyznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator robi się standardem w samochodach Infiniti z silnikiem napędzanym dieslem, lecz komponent ten psuje się, w czym poradzić może regeneracja filtrów FAP w laboratorium pod Rembelszczyzną. Katalizatory SCR zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, a także metalowej osłony, z tego też powodu katalizatory wypełniają się sadzą i potrzebna jest regeneracja, zalecamy współpracę z Rembelszczyzną. Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem w Rembelszczyznie odnaleźć można laboratoria warsztatowe, parające się płukaniem DPF FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Nierzadko źródłem uszkodzenia filtra cząstek stałych, spod skrzydeł Infiniti, staje się inne niedociągnięcie, możliwą przyczyną jest: niewłaściwa praca układu zasilania. Diesle znanej marki Infiniti szczycą się doskonałymi rozwiązaniami technologicznymi w sprawie ograniczenia poziomu emisji zanieczyszczeń. Odszukanie fachowego zakładu mechaniki w Rembelszczyznie wyprofilowanego w pojazdach Infiniti może być skomplikowane, oraz jest mozolne. Rembelszczyzna należy do miast, jakie biją na alarm bezpośrednio związany, z dużym procentem emitowanych zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Rembelszczyzny, czemu producent Infiniti stara się, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Aby uchronić się przed dużą ilością trudności w użytkowaniu diesla Infiniti, wypada co jakiś czas czyścić filtr DPF, jest to możliwe w pracowni pod Rembelszczyzny. Odnajdź swój zakład, który specjalizuje się w Infiniti w Rembelszczyznie, przy użyciu wyszukiwarki na naszym panelu. Ponieważ Infiniti, tak jak każda inna marka koniecznie potrzebuje do sprawnej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych DPF polecamy w Rembelszczyznie zwrócić uwagę na filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Rembelszczyznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Rembelszczyznie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Rembelszczyznie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Rembelszczyznie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Rembelszczyznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Rembelszczyznie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Rembelszczyznie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Rembelszczyznie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Rembelszczyznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Rembelszczyznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rembelszczyznie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Rembelszczyznie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rembelszczyzna Jana Kazimierza POP-WAW58 52.377831/21.029430 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer