Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Rokietnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w mieście Rokietnica

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP robi się standardowym rozwiązaniem w autach Infiniti z silnikiem na olej napędowy, pomimo że element ten dotykają usterki, w czym poradzić może płukanie filtrów FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod . Odnalezienie właściwego warsztatu w wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Infiniti może być skomplikowane, jak również jest czasochłonne. Odzyskanie górnych osiągów poziomu produkcji zanieczyszczeń, dozwolonych przez emisji spalin EURO 4, koniecznie wymaga sprawnie pracującego filtra DPF. Katalizatory SCR zmontowane są ze skomplikowanej ceramiki, a także metalowej osłony, przez co DPF-y zaczopowują się i potrzebna jest naprawa, polecamy warsztat w . Samochody osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Infiniti mogą się poszczycić kapitalnymi mechanizmami pracy w sferze zmniejszenia zawartości emitowanych gazów spalinowych. Filtry cząstek stałych DPF FAP wykonują pracę w niezwykle obciążonych warunkach , a mianowicie w wydechu, co jest powodem, że po czasie następuje utrata wyników urządzenia. Rokietnica jest jednym z centrów, które mają problem powiązany, z zawartością emitowanych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu , czemu znany koncern Infiniti usiłuje, zapobiegać, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP. Infiniti to diesle, które są słynne w całym kraju, ale walczą z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych. Usługi takie jak czyszczenie DPF FAP czy regeneracja FAP dla pojazdów marki Infiniti, można odszukać w panelu bocznym naszej strony, czy w warsztacie mechaniki samochodowej w . Odzyskiwanie efektywności elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF w dla samochodów Infiniti jest dostępne, albowiem regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zawędrowała do .

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w 320
Mycie katalizatora Infiniti w 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rokietnica Trakt Napoleoński ROK01N 52.512852/16.731541 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer