Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Różan

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Różanie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Różanie pojawiła się szansa czyszczenia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do samochodów Infiniti dzięki obecności laboratorium warsztatu z Różana. Często usterką, z jaką biedzą się auta osobowe i ciężarowe korporacji Infiniti, głównie, wykorzystujące silnik diesla, jest zaczopowany filtr cząstek stałych. Słynnemu producentowi Infiniti nie byłoby możliwe wytwarzanie koniecznych wyników ilości emitowanych gazów wydechowych, bez zastosowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Infiniti to auta osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się uznaniem na terenie całej Polski, jednak biedzą się z bolączkami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Dobranie adekwatnego warsztatu w Różanie celującego w autach Infiniti może dostarczyć kłopotów, jak również jest pracochłonne. Filtry FAP składają się ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowego korpusu, co wywołuje, że DPF-y wypełniają się i wymagają naprawy, zalecamy zatem współpracę z Różanem. Różan jest jednym z miast, które napotykają kłopot bezpośrednio związany, z ilością smogu w atmosferze, czemu słynna marka Infiniti usiłuje, przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Niemało aut w Różanie to samochody z silnikiem TDCI wyposażone w filtr cząstek stałych, który dopomina się czyszczenia. Odzyskanie wydajności części wchodzących w skład reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Różanie dla aut Infiniti jest dostępne, bo regeneracja wodno-chemiczna trafiła do Różana. Taryfikator usług czyszczenia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami marki Infiniti dla Różana umieściliśmy w części strony poniżej, nie ma przeszkód, by sprawdzić w tamtej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi czyszczenia DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Różanie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Różanie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Różanie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Różanie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Różanie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Różanie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Różanie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Różanie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Różanie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Różanie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Różanie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Różanie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Różan Litwa Adama Mickiewicza ROZ01G 52.888699/21.396740 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer