Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Rusocin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Rusocinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Rusocinie znajduje się opcja odnawiania filtrów cząstek stałych do pojazdów Infiniti z racji pracy warsztatu samochodowego z Rusocina. Infiniti to pojazdy, które cieszą się sławą na terenie całego świata, lecz walczą z trudnościami z filtrami cząstek stałych. Klasyczną słabością, dotykającą pojazdy znanej firmy Infiniti, zwłaszcza, mające silnik wysokoprężny, jest zaczopowany DPF. DPF-y stworzone są ze skomplikowanej ceramiki, oraz metalowego korpusu, co sprawia, że FAP-y zaczopowują się i potrzebują regeneracji, zalecamy zatem firmę pod Rusocinem. Niemało samochodów osobowych w Rusocinie to auta z silnikiem CDTi posiadające wbudowany filtr cząstek stałych, który wymaga regeneracji. Diesle firmy Infiniti mogą się pochwalić doskonałymi patentami w zakresie redukcji ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Generowanie wartości ilości emitowanych cząstek stałych, poprawnych dla normy emisji spalin, koniecznie potrzebuje sprawnego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Ażeby zabezpieczyć się od utrudnień podczas prowadzenia diesla Infiniti, trzeba okazjonalnie wyczyścić filtr FAP, jest to udostępnione w warsztacie samochodowym pod Rusocina. Ze względu fakt, że Infiniti, niczym inne pojazdy koniecznie wymaga do sprawnej pracy niezepsutych filtrów cząstek stałych dlatego też warto nadmienić, by w Rusocinie wziąć pod lupę filtr cząstek stałych DPF FAP. Lista cennika płukania filtrów cząstek stałych FAP/DPF z Infiniti dla Rusocina zamieszczono na dole, nie ma przeszkód, by zweryfikować w tej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie regeneracji DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Rusocinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Rusocinie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Rusocinie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Rusocinie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Rusocinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Rusocinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Rusocinie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Rusocinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Rusocinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Rusocinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rusocinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Rusocinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rusocin Sosnowa CPL01N 54.231709/18.634769 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer