Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Rychtal

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Rychtalu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Rychtal słynie z laboratorium warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawianiem filtrów DPF do samochodów ze stajni Infiniti. Infiniti to auta, które są uznane w całym kraju, niemniej jednak walczą z utrudnieniami z katalizatorami SCR. Standardowo powodem przytkanego filtra DPF, znanej firmy Infiniti, bywa inny problem, za przykład może posłużyć: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Standardową usterką, dotykającą diesle ze stajni Infiniti, szczególnie, wykorzystujące silnik diesla, jest zapchany sadzą FAP. Filtry FAP składają się z ceramicznego wnętrza, jak również osłony z metalu, przez co filtry cząstek stałych wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebują naprawy, zalecamy firmę pod Rychtalem. Oprócz rozrywek dla podróżnych pod Rychtalem odnaleźć można warsztaty, parające się naprawą filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych Infiniti. Katalizatory samochodowe wykonują pracę w nieprzeciętnie obciążonym środowisku pracy, a dokładnie w wydechu, co wywołuje, że po czasie następuje spadek właściwości urządzenia. Duża część aut w Rychtalu to samochody użytkowe mające zainstalowany filtr FAP, który nie może obejść się bez odnawiania elementów. Tabela z cennikiem płukania filtrów FAP dedykowanych do Infiniti dla Rychtalu można znaleźć w dolnej części strony, da się zweryfikować w tej tabeli, koszt za przeprowadzenie czyszczenia DPF FAP. Odnajdź swojego mechanika, który specjalizuje się w Infiniti w Rychtalu, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Rychtalu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Rychtalu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Rychtalu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Rychtalu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Rychtalu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Rychtalu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Rychtalu 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Rychtalu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Rychtalu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Rychtalu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rychtalu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Rychtalu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rychtal Ogrodowa RCT01G 51.146580/17.850080 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer