Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Ryglice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Ryglicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Ryglicach jest szansa odnawiania filtrów DPF do aut osobowych Infiniti dzięki obecności mechanika z Ryglic. Znanej firmie Infiniti nie udałoby się zachowanie wymaganych limitów ilości emitowanych gazów wydechowych, bez montażu filtrów DPF. Klasyczną wadą, z którą biedzą się pojazdy firmy Infiniti, zwłaszcza, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest zapchany sadzą katalizator samochodowy. Filtry FAP chodzą w nadzwyczaj obciążonych warunkach pracy , czyli w rurze wydechowej, przez co po czasie następuje spadek osiągów części. Osobowe i ciężarowe diesle marki Infiniti cieszą się świetnymi technologiami w zakresie ograniczania ilości emitowanych cząstek stałych. Prócz atrakcji dla podróżnych w Ryglicach odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się czyszczeniem FAP do samochodów Infiniti. Aby uniknąć kłopotów w eksploatacji pojazdu Infiniti, przydaje się czasem przepalać katalizator, jest to udostępnione u mechanika pod Ryglic. Sporo aut w Ryglicach to samochody z silnikiem i-CTDi mające wbudowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który dopomina się naprawy. Wykaz cen naprawy katalizatorów wymontowanych z Infiniti dla Ryglic ulokowano niżej, należy wyszukać na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za usługi naprawy katalizatorów SCR. Z racji tego, że Infiniti, niczym inne pojazdy domaga się do właściwego działania sprawnych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też warto wspomnieć, by w Ryglicach zaopiekować się elementem, jakim jest filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Ryglicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Ryglicach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Ryglicach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Ryglicach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Ryglicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Ryglicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Ryglicach 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Ryglicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Ryglicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Ryglicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer