Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Ryjewo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Ryjewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Ryjewie znajduje się opcja regenerowania filtrów cząstek stałych do pojazdów Infiniti dzięki bytności warsztatu z Ryjewa. Ryjewo należy do ośrodków, które mają problem bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu Ryjewa, czemu znany producent Infiniti dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą katalizatorów. Ażeby uniknąć problemów przy prowadzeniu samochodu Infiniti, wypada niekiedy przeczyścić filtr i katalizator, udostępniono taką usługę w warsztatowym laboratorium pod Ryjewa. Sporo aut w Ryjewie to pojazdy z turbosprężarką mające wbudowany katalizator samochodowy, który musi się oddawać do odnawiania elementów. Częstą wadą, z jaką biedzą się auta z symbolem Infiniti, przede wszystkim, gdy w konstrukcji jest silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy filtr DPF. Samochody znanego koncernu Infiniti mogą się poszczycić dobrymi patentami w sprawie obniżania emisji gazów wydechowych. Wyszukanie kompetentnego warsztatu w Ryjewie wyspecjalizowanego w autach osobowych Infiniti może być niełatwe, oraz jest żmudne. Infiniti to osobówki, które cieszą się sławą w całym kraju, mimo to biedzą się z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Ulepszenie kondycji elementów filtrów FAP w Ryjewie dla aut producenta Infiniti jest osiągalne, gdyż technologia regeneracji wodnej przybyła do Ryjewa. Dobierz swój zakład mechaniki, który naprawi Twój samochód marki Infiniti w Ryjewie, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Ryjewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Ryjewie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Ryjewie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Ryjewie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Ryjewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Ryjewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Ryjewie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Ryjewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Ryjewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Ryjewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ryjewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Ryjewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ryjewo Osiedle Leśne Mikołaja Kopernika RYJ855 53.844978/18.960430 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer