Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Rypin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Rypinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Rypin odznacza się obecnością laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z płukaniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do samochodów osobowych firmy Infiniti. Nagminnie źródłem usterki filtra cząstek stałych DPF, firmy Infiniti, zdarza się inny problem, dla przykładu: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Rypin należy do ośrodków, które spotyka problem związany, z dużym procentem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynna marka Infiniti stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu katalizatorów samochodowych. Filtry DPF FAP składają się z ceramiki, oraz metalowej osłony, co sprawia, że katalizatory SCR zapychają się sadzą i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy usługi z Rypina. Żeby uniknąć kłopotów w pracy diesla Infiniti, wypada niekiedy przepłukać filtr cząstek stałych, możliwość taka istnieje w laboratorium warsztatu pod Rypina. Korporacji Infiniti nie powiodło się wytwarzanie wymaganych do spełnienia limitów poziomu emisji gazów spalinowych, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Klasyczną usterką, z którą borykają się osobówki spod skrzydeł Infiniti, szczególnie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany filtr DPF. Infiniti to osobówki, które są popularne w całym kraju, jednakże borykają się z kwestią z katalizatorami. Odtworzenie możliwości właściwości katalizatorów w Rypinie dla pojazdów marki Infiniti jest prawdopodobne, dlatego, że technologia regeneracji wodnej trafiła do Rypina. Namierz swój warsztat samochodowy, który pomoże z Infiniti w Rypinie, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Rypinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Rypinie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Rypinie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Rypinie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Rypinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Rypinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Rypinie 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Rypinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Rypinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Rypinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Rypinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Rypinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rypin Wójtostwo Józefa Piłsudskiego RYP02ML 53.072491/19.411680 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer