Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Sandomierz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Sandomierzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Sandomierzu wystąpiła możliwość czyszczenia filtrów DPF do pojazdów Infiniti z racji bytności laboratorium warsztatu z Sandomierza. Filtry FAP operują w nieprzeciętnie brudnych warunkach pracy, czyli za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że następuje utrata parametrów urządzenia. Katalizatory złożone są z ceramicznego wkładu, jak również metalowej osłony, z tego też powodu katalizatory SCR zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebują regeneracji, polecamy warsztat z Sandomierza. Żeby uchronić się od problemów z eksploatacją pojazdu Infiniti, trzeba co jakiś czas przeczyścić filtr i katalizator, jest to dostępne w laboratorium pod Sandomierza. Często przyczyną zatkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, ze stajni Infiniti, zdarza się inny defekt, czego przykładem może być: nieszczelny układ wtryskowy. Częstą usterką, z którą borykają się diesle ze stajni Infiniti, przede wszystkim, wyposażone w silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych. Infiniti to pojazdy osobowe i ciężarowe, które są słynne na całym świecie, jednak stykają się ze strapieniem z filtrami FAP. Sandomierz należy do centrów, jakie mają problem związany, z zawartością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Sandomierza, czemu słynny koncern Infiniti stara się, prewencyjnie zapobiegać, dzięki obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Odtworzenie niezawodności właściwości filtrów DPF/FAP w Sandomierzu dla samochodów Infiniti jest możliwe, gdyż regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem trafiła do Sandomierza. Dobierz mechanika, który naprawi Twój samochód marki Infiniti w Sandomierzu, przy użyciu wyszukiwarki na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Sandomierzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Sandomierzu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Sandomierzu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Sandomierzu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Sandomierzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Sandomierzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Sandomierzu 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Sandomierzu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Sandomierzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Sandomierzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sandomierzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Sandomierzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sandomierz Grodzisko 11 Listopada SND02A 50.689510/21.741070 Wyszukaj
Sandomierz Osiedle Vitrum Lwowska SAN337 50.666199/21.762590 Wyszukaj
Sandomierz Zawichojskie Przemysłowa SND02C 50.681591/21.758381 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer