Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Siedliszcze

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Siedliszczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator robi się standardem w samochodach Infiniti z silnikiem samozapłonowym, jednakowoż część ta psuje się, w czym może pomóc czyszczenie filtrów DPF w warsztacie pod Siedliszczem. Najczęściej w przypadku powodem przytkanego katalizatora, znanej marki Infiniti, jest inna wada, czego dobrym przykładem jest: nieszczelny układ wtryskowy. Filtry cząstek stałych DPF FAP zmontowane są z ceramicznego wkładu, i metalowej osłony, co wywołuje, że filtry DPF zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, polecamy zatem usługi z Siedliszcza. Sporo pojazdów w Siedliszczu to auta z silnikiem CTDi wyposażone w filtr cząstek stałych, który dopomina się czyszczenia. Infiniti to osobówki, jakie są znane w całym kraju, ale biedzą się ze strapieniem z katalizatorami. Siedliszcze należy do ośrodków, które biją na alarm bezpośrednio związany, z dużą zawartością tlenków azotu NOx w miejskiej atmosferze, czemu słynna marka Infiniti dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Prócz atrakcji dla turystów w Siedliszczu zlokalizować można warsztaty, trudniące się regeneracją katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Marce Infiniti nie powiodło się osiągnięcie oczekiwanych osiągów zawartości produkowanych spalin, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych. Odnowienie wydajności składowych filtrów DPF w Siedliszczu dla aut marki Infiniti jest bezproblemowe, gdyż regeneracja hydrotermiczna zdołała dotrzeć do Siedliszcza. Usługi, między innymi naprawa filtrów cząstek stałych albo płukanie DPF FAP dla samochodów Infiniti, znaleźć można w panelu bocznym naszej strony, albo w pracowni w Siedliszczu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Siedliszczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Siedliszczu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Siedliszczu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Siedliszczu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Siedliszczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Siedliszczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Siedliszczu 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Siedliszczu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Siedliszczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Siedliszczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer