Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Sieniawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Sieniawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Katalizator samochodowy staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach Infiniti z silnikiem diesla, jednakowoż komponent ten dotykają usterki, w czym może pomóc regeneracja filtrów DPF w warsztacie samochodowym pod Sieniawą. Katalizatory samochodowe zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, a także korpusu z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych zapychają się sadzą i wymagają regeneracji, zalecamy warsztat z Sieniawy. Nierzadko sprawcą uszkodzenia filtra FAP, znanego koncernu Infiniti, staje się inny problem, np. Niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Infiniti to samochody, które cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, lecz stykają się z kwestią z filtrami DPF. Generowanie pułapów poziomu produkcji gazów wydechowych, zgodnych z EURO, domaga się sprawnego katalizatora samochodowego. Oprócz atrakcji dla wizytujących pod Sieniawą odnaleźć można laboratoria, trudniące się naprawą katalizatorów SCR do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti. Główną wadą, z którą zmagają się auta osobowe i ciężarowe korporacji Infiniti, przede wszystkim, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy katalizator. By uchronić się przed dużą ilością kłopotów w eksploatacji samochodu Infiniti, wypada niekiedy wyczyścić katalizator, udostępniono taką usługę w laboratorium pod Sieniawy. Przywrócenie sprawności właściwości filtrów cząstek stałych w Sieniawie dla aut marki Infiniti jest prawdopodobne, bowiem regeneracja hydrotermiczna dotarła do Sieniawy. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów albo płukanie FAP dla pojazdów marki Infiniti, można odszukać na stronie, albo w pracowni warsztatu w Sieniawie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Sieniawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Sieniawie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Sieniawie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Sieniawie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Sieniawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Sieniawie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Sieniawie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Sieniawie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Sieniawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Sieniawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sieniawie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Sieniawie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sieniawa Górka Józefa Piłsudskiego SEN01A 50.177502/22.610809 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer