Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Skawina

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Skawinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Skawinie wystąpiła możliwość płukania katalizatorów samochodowych do aut Infiniti z racji obecności warsztatu mechaniki samochodowej z Skawiny. Częstą wadą, z jaką zmagają się samochody znanej firmy Infiniti, przede wszystkim, wyposażone w silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr FAP. Słynnej korporacji Infiniti nie udało się wytwarzanie niezbędnych wartości ilości produkowanych gazów wydechowych, bez instalacji filtrów DPF/FAP. Oprócz rozrywek dla turystów w Skawinie odszukać można zakłady, trudniące się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do pojazdów Infiniti. Skawina należy do ośrodków, które mają problem w związku, z zawartością cząstek stałych w powietrzu Skawiny, czemu słynny producent Infiniti dąży aby, przeciwdziałać, z wykorzystaniem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Często podłożem zdławionego filtra cząstek stałych, z symbolem Infiniti, jest inny problem, za przykład może posłużyć: niewłaściwa praca sterownika silnika. Filtry DPF składają się z ceramicznego wkładu, oraz metalowej osłony, z tego też powodu filtry cząstek stałych zapychają się i potrzebują czyszczenia, polecamy pracownię w Skawinie. Ażeby uniknąć trudności przy prowadzeniu auta Infiniti, trzeba okazjonalnie przeczyścić filtr cząstek stałych, udostępniono taką usługę w laboratorium warsztatu pod Skawiny. Dlatego że Infiniti, podobnie jak każda inna marka domaga się do sprawnej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też warto nadmienić, by w Skawinie zaopiekować się elementem, jakim jest filtr i katalizator. Ulepszenie wydolności części filtrów FAP w Skawinie dla pojazdów marki Infiniti jest możliwe, ponieważ regeneracja hydrotermiczna zdołała dotrzeć do Skawiny.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Skawinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Skawinie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Skawinie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Skawinie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Skawinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Skawinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Skawinie 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Skawinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Skawinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Skawinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Skawinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Skawinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Skawina Rynek Babetty SKA01N 49.973518/19.827311 Wyszukaj
Skawina Osiedle Rzepnik Krakowska SKA01ML 49.981560/19.837271 Wyszukaj
Skawina Stare Miasto Wspólna SKA01A 49.976021/19.830700 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer