Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Skępe

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Skępym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach osobowych Infiniti z silnikiem wysokoprężnym, choć część tę dotykają usterki, ale może w tym pomóc płukanie filtrów DPF w laboratorium pod Skępym. Sporo samochodów w Skępym to pojazdy z silnikiem JTD mające zainstalowany filtr DPF, który wymaga oczyszczania. Prócz atrakcji dla podróżnych w Skępym odnaleźć można pracownie, trudniące się czyszczeniem DPF FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti. Skępe jest jednym z miast, jakie napotykają problem związany, z zawartością cząstek stałych nad głowami mieszkańców Skępego, czemu znany producent Infiniti usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności katalizatorów. Katalizatory SCR utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, a także korpusu z metalu, co sprawia, że katalizatory wypełniają się zanieczyszczeniami i konieczna jest naprawa, polecamy warsztat w Skępym. Odszukanie kompetentnego zakładu mechaniki w Skępym celującego w pojazdach osobowych Infiniti może dostarczyć kłopotów, oraz jest czasochłonne. Infiniti to diesle, jakie są znane na terenie całego świata, niemniej jednak walczą z utrudnieniami z filtrami FAP. Zazwyczaj źródłem zaczopowania reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, z symbolem Infiniti, trafia się inny problem, jeden z nich to: niesprawna pompa Common Rail. Serwis takich usług jak naprawa DPF i płukanie DPF FAP dla aut producenta Infiniti, można znaleźć na naszej stronie internetowej, i w warsztatowym laboratorium w Skępym. Ponieważ Infiniti, zupełnie jak inne maszyny potrzebuje do właściwego działania nienaruszonych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też zalecamy, żeby w Skępym zadbać o filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Skępym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Skępym 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Skępym 320
Mycie katalizatora Infiniti w Skępym 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Skępym 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Skępym 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Skępym 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Skępym 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Skępym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Skępym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Skępym z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Skępym wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Skępe Osiedle Nowe 21 Stycznia SKP01N 52.867680/19.357149 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer