Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Sława

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Sławie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF staje się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Infiniti z silnikiem diesla, jednakże element ten psuje się, co może rozwiązać czyszczenie katalizatorów w warsztacie pod Sławą. Odnalezienie adekwatnego warsztatu samochodowego w Sławie celującego w samochodach Infiniti może przysporzyć problemów, oraz jest długotrwałe. Prócz rozrywek dla przyjezdnych pod Sławą odnaleźć można warsztaty samochodowe, trudniące się płukaniem DPF FAP do pojazdów osobowych Infiniti. Filtry cząstek stałych DPF FAP działają w nadzwyczaj skomplikowanych warunkach, to jest w rurze wydechowej, w wyniku czego po czasie dochodzi do utraty wyników części. Auta znanego koncernu Infiniti cieszą się doskonałymi rozwiązaniami w temacie ograniczenia ilości emitowanych spalin. Zwykłą słabością, z jaką męczą się osobowe i ciężarowe diesle ze stajni Infiniti, zazwyczaj, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami DPF. Słynnej marce Infiniti mogłoby nie powieść się wytwarzanie wymaganych wyników produkcji spalin, bez zastosowania katalizatorów. Zdobycie wartości emisji spalin, dopuszczalnych według normy EURO, koniecznie wymaga sprawnego FAP-a. Dobierz swojego mechanika samochodowego, który poradzi sobie z Twoim Infiniti w Sławie, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej kolumnie naszej strony. Cennik usług regeneracji filtrów DPF dla Infiniti dla Sławy ulokowano niżej, można wyszukać w tamtej tabeli, koszt za wykonanie usługi płukania FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Sławie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Sławie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Sławie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Sławie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Sławie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Sławie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Sławie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Sławie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Sławie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Sławie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sławie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Sławie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sława Rataje Odrodzonego Wojska Polskiego SAA204 51.879539/16.067110 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer