Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Śliwice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Śliwicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Infiniti z silnikiem napędzanym ropą, pomimo że część ta zużywa się, w czym może pomóc płukanie filtrów DPF w warsztacie samochodowym pod Śliwicami. Znalezienie specjalistycznego zakładu w Śliwicach przodującego w samochodach osobowych Infiniti może być trudne, i jest długotrwałe. Infiniti to auta, jakie są uznane w całej Europie i nie tylko, jednakże borykają się z trudnościami z filtrami FAP. Nieraz podłożem zapchanego katalizatora, firmy Infiniti, trafia się inny defekt, na przykład: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Niemało aut w Śliwicach to auta z silnikiem JTDM posiadające filtr DPF, który wymaga regenerowania. Śliwice należy do centrów, jakie napotykają problem bezpośrednio związany, z dużym odsetkiem produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu Śliwic, czemu słynny producent Infiniti usiłuje, przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Auta osobowe i ciężarowe znanej firmy Infiniti cechują się dobrymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie obniżenia ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Filtry DPF złożone są z ceramiki, i korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry FAP wypełniają się sadzą i wymagają naprawy, rekomendujemy zatem współpracę z Śliwicami. Cennik naprawy filtrów cząstek stałych FAP/DPF pochodzących z Infiniti dla Śliwic zamieszczono poniżej tego tekstu, można porównać w tej tabeli, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi czyszczenia FAP. Zregenerowanie sprawności elementów katalizatorów samochodowych w Śliwicach dla pojazdów marki Infiniti jest osiągalne, bowiem regeneracja wodna zawędrowała do Śliwic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Śliwicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Śliwicach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Śliwicach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Śliwicach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Śliwicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Śliwicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Śliwicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Śliwicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Śliwicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Śliwicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Śliwicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Śliwicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Śliwice Pocztowa SLC01A 53.710232/18.179529 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer