Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Ślizów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Ślizowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Ślizowie znajduje się szansa naprawy katalizatorów do samochodów Infiniti dzięki obecności laboratorium z Ślizowa. Prócz rozrywek turystycznych w Ślizowie zlokalizować można pracownie, trudniące się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do aut osobowych Infiniti. By uchronić się od utrudnień z eksploatacją samochodu Infiniti, przydaje się co pewien czas przeczyścić filtr cząstek stałych, usługa jest dostępna w warsztatowym laboratorium pod Ślizowa. Z reguły źródłem zaczopowania filtra cząstek stałych FAP, wytwórcy Infiniti, zdarza się inny defekt, za przykład może posłużyć: niesprawna pompa Common Rail. DPF-y zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, a także korpusu z metalu, co sprawia, że filtry DPF zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy zatem firmę pod Ślizowem. Wiele samochodów osobowych w Ślizowie to auta z silnikiem CRDi mające wbudowany filtr FAP, który musi się oddawać do naprawy. Katalizatory działają w niewiarygodnie obciążonych warunkach pracy , czyli w wydechu, co jest powodem, że po czasie następuje utrata wyników urządzenia. Zwykłą wadą, z jaką biedzą się osobówki firmy Infiniti, w większości wypadków, wyposażone w silnik wysokoprężny, jest zapchany sadzą FAP. Świadczone usługi takie jak naprawa DPF FAP jak również płukanie katalizatorów dla aut Infiniti, zlokalizować można w panelu bocznym, jak również w pracowni w Ślizowie. Ponieważ Infiniti, zupełnie jak inne auta potrzebuje do właściwego funkcjonowania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF zalecamy w Ślizowie zadbać o katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Ślizowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Ślizowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Ślizowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Ślizowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Ślizowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Ślizowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Ślizowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Ślizowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Ślizowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Ślizowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ślizowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Ślizowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ślizów Ślizów 80D POP-SYC5 51.272018/17.716240 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer