Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Słońsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Słońsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Słońsku znajduje się opcja płukania filtrów DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti dzięki bytności warsztatowego laboratorium z Słońska. Nierzadko bolączką, z jaką biedzą się auta korporacji Infiniti, zwłaszcza, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest zabrudzony katalizator. Odszukanie profesjonalnego mechanika samochodowego w Słońsku wyspecjalizowanego w autach Infiniti może przysporzyć problemów, oraz jest długotrwałe. Uzyskanie osiągów poziomu emisji spalin, identycznych z normą EURO 5, koniecznie wymaga sprawnego filtra cząstek stałych FAP. Katalizatory samochodowe pracują w nieprzeciętnie obciążonym środowisku pracy, a mianowicie w układzie wydechowym, co sprawia, że dochodzi do spadku wyników urządzenia. Marce Infiniti nie byłoby możliwe generowanie wymaganych do spełnienia górnych pułapów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez montowania filtrów FAP. Wiele samochodów w Słońsku to samochody z silnikiem TDCI wyposażone w katalizator samochodowy, który potrzebuje płukania. Słońsk należy do miast, jakie dotyka problem związany, z zawartością produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu producent Infiniti stara się, prewencyjnie zapobiegać, dzięki obecności katalizatorów. Ze względu fakt, że Infiniti, tak jak inne samochody domaga się do nienagannego funkcjonowania nienaruszonych filtrów DPF/FAP polecamy w Słońsku zadbać o FAP. Odnowienie efektywności składowych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Słońsku dla marki Infiniti jest osiągalne, albowiem technologia regeneracji wodnej zdołała przybyć do Słońska.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Słońsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Słońsku 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Słońsku 320
Mycie katalizatora Infiniti w Słońsku 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Słońsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Słońsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Słońsku 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Słońsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Słońsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Słońsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Słońsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Słońsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Słońsk Stanisława Moniuszki SLO01N 52.562618/14.808180 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer