Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Słupca

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Słupcy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Słupca chlubi się obecnością laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z odnawianiem elementów filtrów cząstek stałych DPF FAP do pojazdów z symbolem Infiniti. Oprócz atrakcji turystycznych pod Słupcą zlokalizować można warsztaty samochodowe, parające się regeneracją DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych Infiniti. Najczęściej w przypadku przyczyną zatkanego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, z logo Infiniti, jest inny mankament, np. Niewłaściwa praca układu zasilania. Filtry DPF operują w bardzo ciężkich warunkach pracy, a dokładnie w układzie wydechowym, przez co następuje spadek osiągów części. FAP-y składają się z ceramiki, i korpusu z metalu, z tego też powodu DPF-y zapychają się i potrzebna jest regeneracja, zalecamy zatem warsztat z Słupcy. Wyszukanie fachowego zakładu mechaniki samochodowej w Słupcy specjalizującego się w samochodach osobowych Infiniti może przysporzyć trudności, jak również jest żmudne. Aby uniknąć trudności w pracy auta Infiniti, potrzeba co jakiś czas przedmuchać filtr DPF, jest to udostępnione w warsztacie samochodowym pod Słupcy. Duża część aut w Słupcy to pojazdy z turbodoładowaniem posiadające zamontowany katalizator samochodowy, który nie może obejść się bez czyszczenia. Ponieważ Infiniti, równorzędnie jak inne auta wymaga do sprawnej pracy niezepsutych katalizatorów samochodowych dlatego też warto nadmienić, by w Słupcy przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr FAP. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF lub regeneracja filtrów cząstek stałych dla aut marki Infiniti, znaleźć można w panelu bocznym, lub u mechanika w Słupcy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Słupcy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Słupcy 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Słupcy 320
Mycie katalizatora Infiniti w Słupcy 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Słupcy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Słupcy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Słupcy 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Słupcy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Słupcy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Słupcy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Słupcy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Słupcy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Słupca Mikołaja Kopernika SLP02N 52.290211/17.867010 Wyszukaj
Słupca Pułaskiego SLP01N 52.289661/17.868919 Wyszukaj
Słupca Warszawska POP-SLP1 52.286400/17.875561 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer