Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Sobótka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Sobótce

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Sobótce wystąpiła opcja naprawy katalizatorów samochodowych do samochodów Infiniti z powodu działalności warsztatowego laboratorium z Sobótki. Sobótka jest jednym z miast, które napotykają kłopot bezpośrednio związany, z ilością smogu nad głowami mieszkańców Sobótki, czemu słynna marka Infiniti próbuje, przeciwdziałać, za pomocą filtrów DPF. FAP-y zbudowane są z ceramiki, i korpusu z metalu, co sprawia, że filtry DPF zapychają się i wymagają naprawy, rekomendujemy pracownię w Sobótce. Oprócz rozrywek turystycznych pod Sobótką odszukać można laboratoria, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do aut osobowych i ciężarowych Infiniti. Nieraz powodem zdławionego filtra cząstek stałych FAP/DPF, spod znaku Infiniti, zdarza się inny mankament, za przykład może posłużyć: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Zachowanie górnych limitów ilości produkowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych według normy EURO 4, domaga się działającego filtra DPF/FAP. Znanej korporacji Infiniti nie udałoby się wytworzenie żądanych przez normy wyników emisji gazów spalinowych, bez skorzystania z katalizatorów samochodowych. Infiniti to diesle, jakie są uznane w całym kraju, niemniej jednak borykają się z problemami z filtrami DPF. Wyszukaj mechanika, który specjalizuje się w Infiniti w Sobótce, dzięki wyszukiwarce na naszym panelu. Lista cenowa naprawy katalizatorów samochodowych wymontowanych z Infiniti dla Sobótki znajduje się na dole, da się sprawdzić w tamtym cenniku, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi czyszczenia DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Sobótce

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Sobótce 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Sobótce 320
Mycie katalizatora Infiniti w Sobótce 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Sobótce 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Sobótce 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Sobótce 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Sobótce 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Sobótce 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Sobótce

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sobótce z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Sobótce wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sobótka Aleja Świętej Anny SBT01A 50.897820/16.743799 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer