Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Sochocin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Sochocinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach Infiniti z silnikiem samozapłonowym, choć element ten zużywa się, z czym poradzić może sobie regeneracja katalizatorów w warsztacie mechaniki samochodowej pod Sochocinem. Słynnemu producentowi Infiniti nie udałoby się wyprodukowanie oczekiwanych górnych osiągów zawartości produkowanych gazów wydechowych, bez zastosowania katalizatorów samochodowych. Prócz niespodzianek turystycznych w Sochocinie znaleźć można pracownie, trudniące się płukaniem katalizatorów samochodowych do aut osobowych Infiniti. Diesle z symbolem Infiniti wyróżniają się dobrymi sposobami w kwestii zmniejszenia zawartości emitowanych gazów spalinowych. Główną niedoskonałością, dotykającą pojazdy spod znaku Infiniti, zwłaszcza, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny, jest zapchany filtr DPF FAP. Infiniti to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się sławą na terenie całej Polski, lecz biedzą się z problemami z katalizatorami. Na ogół powodem uszkodzenia katalizatora SCR, znanej firmy Infiniti, staje się inna usterka, jeden z nich to: niewłaściwa praca sterownika silnika. Żeby uniknąć komplikacji z pracą samochodu Infiniti, trzeba czasami przeczyścić filtr DPF FAP, usługa jest świadczona u mechanika pod Sochocina. Ze względu fakt, że Infiniti, zupełnie jak każda inna marka wymaga do sprawnego działania niezepsutych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też warto wspomnieć, by w Sochocinie przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator. Świadczone usługi takie jak naprawa katalizatorów SCR a także regeneracja katalizatorów SCR dla aut producenta Infiniti, wyszukać można w panelu po prawej, a także w pracowni warsztatu w Sochocinie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Sochocinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Sochocinie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Sochocinie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Sochocinie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Sochocinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Sochocinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Sochocinie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Sochocinie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Sochocinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Sochocinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sochocinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Sochocinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sochocin Ciechanowska SOC01N 52.686020/20.472420 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer