Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Stara Wieś

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Starej Wsi

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Starej Wsi jest sposobność odnawiania filtrów DPF/FAP do samochodów osobowych Infiniti dzięki działalności laboratorium warsztatu samochodowego z Starej Wsi. Infiniti to osobówki, jakie cieszą się renomą na całym świecie, jednak zmagają się z problemami z filtrami cząstek stałych. Oprócz niespodzianek turystycznych pod Starą Wsią odszukać można pracownie, zajmujące się płukaniem katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych Infiniti. Filtry DPF FAP trudnią się pracą w nadzwyczaj ciężkim środowisku pracy, a dokładnie za kolektorem spalin, co sprawia, że dochodzi do utraty możliwości podzespołu. Odszukanie profesjonalnego mechanika w Starej Wsi wyspecjalizowanego w pojazdach Infiniti może być niełatwe, jak również jest pracochłonne. Znanej firmie Infiniti nie udało się utrzymanie niezbędnych do zrealizowania górnych limitów emisji zanieczyszczonych spalin, bez instalacji katalizatorów samochodowych. Najczęściej w przypadku sprawcą uszkodzenia reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, znanej marki Infiniti, bywa inny problem, możliwą przyczyną jest: uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Stara Wieś jest jednym z ośrodków, jakie mają problem w związku, z dużą zawartością wyemitowanych cząstek stałych w miejskiej atmosferze, czemu słynny producent Infiniti dąży aby, przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów DPF. Zrewaloryzowanie kondycji właściwości reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Starej Wsi dla samochodów Infiniti jest dostępne, albowiem regeneracja metodą wodną trafiła do Starej Wsi. Usługi, między innymi naprawa katalizatorów SCR lub płukanie filtrów cząstek stałych dla pojazdów marki Infiniti, zlokalizować można na stronie, lub w pracowni w Starej Wsi.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Starej Wsi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Starej Wsi 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Starej Wsi 320
Mycie katalizatora Infiniti w Starej Wsi 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Starej Wsi 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Starej Wsi 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Starej Wsi 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Starej Wsi 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Starej Wsi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Starej Wsi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Starej Wsi z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Starej Wsi wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stara Wieś Fabryczna SWS01G 52.083359/21.357479 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer