Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Stęszew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Stęszewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Stęszewie istnieje sposobność odnawiania elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do pojazdów Infiniti z powodu pracy laboratorium z Stęszewa. Uzyskanie górnych osiągów ilości emitowanych zanieczyszczeń, dozwolonych przez EURO 4, koniecznie wymaga pracującego poprawnie FAP-a. Słynnej marce Infiniti nie powiodłoby się wytworzenie niezbędnych do spełnienia osiągów zawartości produkowanych zanieczyszczeń, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych. Filtry FAP operują w niewiarygodnie ciężkich warunkach, a konkretnie w samochodowym wydechu, co jest powodem, że następuje utrata możliwości podzespołu. Standardową wadą, z którą biedzą się pojazdy osobowe i ciężarowe firmy Infiniti, w szczególności, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy filtr i katalizator. Nierzadko podłożem zatkanego FAP-a, ze stajni Infiniti, trafia się inne wybrakowanie, za przykład może posłużyć: uszkodzenie sterownika silnika. Stęszew należy do centrów, które napotykają kłopot powiązany, z dużym procentem emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu znany koncern Infiniti próbuje, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych DPF. Wiele pojazdów osobowych w Stęszewie to auta z silnikiem CRDi posiadający zainstalowany FAP, który nie może obejść się bez regenerowania. Lista cenowa oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP marki Infiniti dla Stęszewa można znaleźć w części strony poniżej, należy porównać w tamtej tabeli, ceny za wykonanie usługi naprawy filtrów cząstek stałych. Usługi, między innymi naprawa katalizatorów SCR oraz płukanie katalizatorów dla samochodów marki Infiniti, zlokalizować można w panelu po prawej, oraz w pracowni w Stęszewie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Stęszewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Stęszewie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Stęszewie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Stęszewie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Stęszewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Stęszewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Stęszewie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Stęszewie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Stęszewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Stęszewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Stęszewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Stęszewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stęszew Błonie STE01L 52.278130/16.688810 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer