Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Strumień

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Strumieniu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Infiniti z silnikiem napędzanym ropą, jednak komponent ten psuje się, co może rozwiązać czyszczenie filtrów DPF w warsztacie samochodowym pod Strumieniem. Uzyskanie maksymalnych wartości zawartości produkowanych gazów wydechowych, poprawnych według normy emisji spalin EURO 4, domaga się jednego podzespołu, a mianowicie filtra DPF. Z reguły źródłem zdławionego DPF-a, spod skrzydeł Infiniti, bywa inna usterka, dla przykładu: niewłaściwa praca sterownika silnika. Osobówki z logo Infiniti cieszą się znakomitymi rozwiązaniami technologicznymi w kwestii redukcji emisji cząstek stałych. By zabezpieczyć się od problemów w użytkowaniu diesla Infiniti, trzeba co jakiś czas wyczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, udostępniono taką usługę w laboratorium warsztatu pod Strumienia. Prócz niespodzianek dla podróżnych w Strumieniu odszukać można zakłady, parające się regeneracją filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti. Infiniti to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są uznane na całym świecie, jednakże stykają się ze strapieniem z filtrami DPF. Znanej korporacji Infiniti nie udałoby się utrzymanie koniecznych górnych limitów zawartości produkowanych gazów spalinowych, bez montażu filtrów DPF. Namierz swój warsztat, który specjalizuje się w Infiniti w Strumieniu, za pomocą wyszukiwarki w prawej części strony. Ze względu fakt, że Infiniti, zupełnie jak inni producenci koniecznie wymaga do poprawnej pracy nienaruszonych filtrów DPF zalecamy, żeby w Strumieniu wziąć pod lupę filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Strumieniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Strumieniu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Strumieniu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Strumieniu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Strumieniu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Strumieniu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Strumieniu 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Strumieniu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Strumieniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Strumieniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Strumieniu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Strumieniu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Strumień Zamek Pawłowicka STU01N 49.916302/18.760050 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer