Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Strzegom

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Strzegomiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach Infiniti z silnikiem samozapłonowym, jednakowoż element ten dotykają usterki, w czym poradzić może naprawa filtrów FAP w warsztacie pod Strzegomiem. Katalizatory SCR operują w niewiarygodnie zanieczyszczonym środowisku pracy, to jest w rurze wydechowej, co sprawia, że następuje utrata wyników podzespołu. By uniknąć utrudnień podczas prowadzenia samochodu Infiniti, wypada okazjonalnie przepłukać DPF, usługa jest świadczona w warsztacie mechaniki samochodowej pod Strzegomia. Odnalezienie profesjonalnego zakładu w Strzegomiu przodującego w pojazdach Infiniti może dostarczyć problemów, jak również jest czasochłonne. Słynnej firmie Infiniti nie powiodłoby się zachowanie niezbędnych osiągów ilości emitowanych zanieczyszczeń, bez instalacji filtrów DPF. Sporo samochodów osobowych w Strzegomiu to auta z silnikiem TDI mające wbudowany filtr cząstek stałych, który musi się oddawać do odnawiania. Strzegom jest jednym z miast, które mają problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową smogu w powietrzu, czemu marka Infiniti stara się, przeciwdziałać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych. Osobowe i ciężarowe diesle z symbolem Infiniti wyróżniają się pierwszorzędnymi rozwiązaniami w sprawie zredukowania produkcji gazów wydechowych. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF a także regeneracja filtrów cząstek stałych dla marki Infiniti, odnaleźć można na naszej stronie internetowej, a także w warsztacie samochodowym w Strzegomiu. Lista cennika czyszczenia filtrów DPF pochodzących z Infiniti dla Strzegomia znajduje się poniżej tego tekstu, trzeba porównać w tej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za świadczone usługi naprawy DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Strzegomiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Strzegomiu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Strzegomiu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Strzegomiu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Strzegomiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Strzegomiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Strzegomiu 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Strzegomiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Strzegomiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Strzegomiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Strzegomiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Strzegomiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Strzegom Osiedle Piastów Aleja Wojska Polskiego STM02ML 50.975510/16.365339 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer