Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Suchań

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Suchaniu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Suchaniu jest szansa czyszczenia reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do pojazdów Infiniti z powodu obecności warsztatu mechaniki samochodowej z Suchania. Suchań należy do centrów, które dotyka kłopot powiązany, z zawartością wyemitowanych cząstek stałych w miejskiej atmosferze, czemu znany koncern Infiniti dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Katalizatory pracują w nadzwyczaj zanieczyszczonym środowisku pracy, a dokładnie w układzie redukcji emisji spalin, co sprawia, że dochodzi do spadku wyników części. Uzyskanie maksymalnych limitów poziomu emisji spalin, zgodnych z emisji spalin EURO 5, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego katalizatora samochodowego. Dobór wykwalifikowanego mechanika w Suchaniu celującego w pojazdach Infiniti może być trudne, jak również jest żmudne. Mnóstwo pojazdów w Suchaniu to pojazdy z turbosprężarką posiadające wbudowany filtr DPF FAP, który nie może obejść się bez płukania. Katalizatory SCR zmontowane są z ceramicznego wnętrza, jak również metalowej osłony, co sprawia, że filtry DPF FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, rekomendujemy zatem usługi z Suchania. Marce Infiniti nie powiodłoby się wytworzenie spodziewanych maksymalnych pułapów poziomu emisji gazów wydechowych, bez wykorzystania filtrów DPF. Wyszukaj swój zakład mechaniki, który naprawia samochody marki Infiniti w Suchaniu, za pomocą wyszukiwarki po prawej stronie. Ulepszenie kondycji właściwości filtrów FAP w Suchaniu dla samochodów marki Infiniti jest dostępne, albowiem regeneracja wodno-chemiczna trafiła do Suchania.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Suchaniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Suchaniu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Suchaniu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Suchaniu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Suchaniu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Suchaniu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Suchaniu 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Suchaniu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Suchaniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Suchaniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Suchaniu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Suchaniu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Suchań Pomorska SUH01D 53.276829/15.338010 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer