Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Suków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Sukowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Sukowie pojawiła się sposobność regenerowania filtrów DPF/FAP do samochodów Infiniti dzięki funkcjonowania warsztatowego laboratorium z Sukowa. Firmie Infiniti nie byłoby możliwe wytwarzanie koniecznych do spełnienia osiągów ilości produkowanych spalin, bez montowania filtrów FAP. Infiniti to samochody, które są uznane w całej Europie i nie tylko, lecz borykają się ze strapieniem z katalizatorami SCR. Na ogół podłożem zaczopowania filtra cząstek stałych FAP/DPF, korporacji Infiniti, jest inny mankament, jedną z możliwości jest: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Suków jest jednym z miast, które biją na alarm bezpośrednio związany, z dużym procentem emitowanych zanieczyszczeń w atmosferze, czemu znana firma Infiniti stara się, przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów DPF/FAP. Znalezienie odpowiedniego zakładu w Sukowie specjalizującego się w samochodach Infiniti może być trudne, oraz jest pracochłonne. Mnóstwo samochodów w Sukowie to pojazdy z silnikiem CRDi posiadające filtr DPF FAP, który musi się oddawać do regeneracji. Częstą słabością, jaka dotyka auta spod znaku Infiniti, zazwyczaj, gdy za napęd służy silnik diesla, jest zapchany katalizator SCR. Zlokalizuj swój warsztat samochodowy, który naprawia samochody marki Infiniti w Sukowie, dzięki wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony. Tabela cennika regeneracji filtrów DPF pochodzących z Infiniti dla Sukowa ulokowano w części strony poniżej, nie ma przeszkód, by przeglądnąć w tym cenniku, koszt za świadczone usługi regeneracji FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Sukowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Sukowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Sukowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Sukowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Sukowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Sukowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Sukowie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Sukowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Sukowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Sukowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Sukowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Sukowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Suków Suków 185D SUK01A 50.825069/20.673479 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer