Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Świdwin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Świdwinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Świdwinie znajduje się opcja odnawiania elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti z przyczyny bytności warsztatowego laboratorium z Świdwina. DPF-y pracują w niezwykle obciążonym środowisku pracy, to jest w samochodowym wydechu, co sprawia, że po czasie następuje utrata wyników części. Infiniti to auta osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą w całej Europie i nie tylko, jednak walczą z kwestią z katalizatorami. Mnóstwo samochodów osobowych w Świdwinie to auta z silnikiem D-4D mające zainstalowany filtr DPF FAP, który potrzebuje regenerowania. Świdwin jest jednym z centrów, które biją na alarm powiązany, z dużym procentem emitowanych przez auta zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Świdwina, czemu słynna marka Infiniti próbuje, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów DPF/FAP. Samochody spod znaku Infiniti wyróżniają się kapitalnymi metodami w sferze zredukowania emisji spalin. FAP-y stworzone są z ceramiki, i metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory SCR zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, rekomendujemy usługi z Świdwina. Znanej marce Infiniti nie udałoby się osiągnięcie wymaganych do spełnienia osiągów produkcji cząstek stałych, bez instalacji katalizatorów samochodowych. Zregenerowanie możliwości elementów filtrów cząstek stałych FAP w Świdwinie dla pojazdów Infiniti jest osiągalne, ponieważ regeneracja metodą wodną zdołała przybyć do Świdwina. Wyszukaj warsztat, którego specjalnością jest Infiniti w Świdwinie, za pomocą wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Świdwinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Świdwinie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Świdwinie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Świdwinie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Świdwinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Świdwinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Świdwinie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Świdwinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Świdwinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Świdwinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Świdwinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Świdwinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Świdwin Osiedle Piłsudskiego Drawska SWN01N 53.772339/15.775200 Wyszukaj
Świdwin Osiedle Parkowa Kombatantów Polskich SWN01ML 53.770378/15.787030 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer