Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Święciechowa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Święciechowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Święciechowa znane jest z warsztatowego laboratorium trudniącego się regenerowaniem katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych wytwórcy Infiniti. Znanej korporacji Infiniti nie udało się zdobycie niezbędnych do spełnienia osiągów poziomu produkcji gazów spalinowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych. Główną niedoskonałością, dotykającą samochody znanej firmy Infiniti, zazwyczaj, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik diesla, jest zabrudzony filtr cząstek stałych DPF FAP. Odzyskanie górnych limitów ilości emitowanych gazów spalinowych, identycznych z normą EURO 5, koniecznie potrzebuje niezawodnego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Infiniti to diesle, które cieszą się renomą na całym świecie, lecz walczą z utrudnieniami z filtrami DPF. Święciechowa jest jednym z centrów, które dotyka kłopot powiązany, z zawartością smogu nad głowami mieszkańców Święciechowy, czemu producent Infiniti próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, ze wsparciem reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Nieraz źródłem zapchanego FAP-a, marki Infiniti, zdarza się inne niedociągnięcie, jeden z nich to: uszkodzona turbosprężarka. Filtry cząstek stałych operują w nadzwyczaj zanieczyszczonym środowisku, czyli w rurze wydechowej, w wyniku czego po czasie następuje spadek parametrów podzespołu. Lista cen odnawiania filtrów FAP pochodzących z Infiniti dla Święciechowy ulokowaliśmy w dolnej części strony, da się zweryfikować w tej tabeli, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi regeneracji filtrów cząstek stałych. Serwis takich usług jak naprawa katalizatorów SCR jak również płukanie DPF FAP dla aut Infiniti, wyszukać można w panelu bocznym, jak również u mechanika w Święciechowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Święciechowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Święciechowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Święciechowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Święciechowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Święciechowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Święciechowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Święciechowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Święciechowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Święciechowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Święciechowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Święciechowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Święciechowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Święciechowa Strzelecka SWH01N 51.856258/16.505831 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer