Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Świerklany

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Świerklanach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Świerklany słynie z laboratorium warsztatu samochodowego zajmującego się naprawą filtrów FAP do samochodów z logo Infiniti. Znanej korporacji Infiniti nie udałoby się wytworzenie niezbędnych do zrealizowania maksymalnych limitów ilości emitowanych zanieczyszczeń, bez instalacji filtrów DPF/FAP. Filtry DPF FAP działają w wyjątkowo skomplikowanych warunkach, to jest w układzie wydechowym, przez co po czasie następuje spadek możliwości urządzenia. Pojazdy osobowe i ciężarowe marki Infiniti odznaczają się wyjątkowymi technologiami w zakresie zmniejszania produkcji gazów wydechowych. Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem w Świerklanach zlokalizować można laboratoria, zajmujące się płukaniem katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Często słabością, z którą borykają się pojazdy spod skrzydeł Infiniti, zwłaszcza, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą FAP. Odnalezienie odpowiedniego warsztatu samochodowego w Świerklanach przodującego w autach Infiniti może być niełatwe, a także jest pracochłonne. By uniknąć kłopotów przy prowadzeniu pojazdu Infiniti, wypada czasem przepłukać katalizator samochodowy, jest to udostępnione u mechanika pod Świerklan. Namierz warsztat, który naprawia samochody marki Infiniti w Świerklanach, za pomocą wyszukiwarki po prawej stronie. Gdyż Infiniti, zupełnie jak inni producenci domaga się do poprawnego działania działających filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też polecamy, żeby w Świerklanach wziąć pod skrzydła katalizator samochodowy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Świerklanach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Świerklanach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Świerklanach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Świerklanach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Świerklanach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Świerklanach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Świerklanach 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Świerklanach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Świerklanach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Świerklanach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Świerklanach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Świerklanach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Świerklany Kościelna SWY01A 50.019180/18.578680 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer