Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Świlcza

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Świlczy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Świlczy wystąpiła opcja odnawiania filtrów DPF/FAP do samochodów osobowych Infiniti z racji obecności warsztatu samochodowego z Świlczy. Częstą niedoskonałością, z jaką biedzą się osobówki korporacji Infiniti, zazwyczaj, gdy za napęd służy silnik diesla, jest zapchany katalizator samochodowy. Zachowanie wyników zawartości produkowanych gazów spalinowych, dozwolonych przez normę EURO 6, potrzebuje działającego filtra FAP. Świlcza jest jednym z centrów, jakie mają problem bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową produkowanych przez auta zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Świlczy, czemu słynny producent Infiniti usiłuje, przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów DPF/FAP. Pojazdy wytwórcy Infiniti wyróżniają się wzorcowymi mechanizmami w dziedzinie zredukowania poziomu emisji cząstek stałych. Niemało pojazdów w Świlczy to auta użytkowe mające wbudowany filtr cząstek stałych, który potrzebuje mycia. Znalezienie specjalistycznego warsztatu w Świlczy wyspecjalizowanego w autach Infiniti może być trudne, i jest czasochłonne. Filtry cząstek stałych stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, a także korpusu z metalu, przez co FAP-y zapychają się i konieczna jest regeneracja, polecamy zatem współpracę z Świlczą. Ponieważ Infiniti, tak jak inni producenci wymaga do nienagannego działania nieuszkodzonych filtrów DPF/FAP dlatego też zalecamy, żeby w Świlczy przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych. Wykaz cen odnawiania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dedykowanych do Infiniti dla Świlczy ulokowano w części strony poniżej, należy przeglądnąć w tym cenniku, koszt za przeprowadzenie regeneracji filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Świlczy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Świlczy 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Świlczy 320
Mycie katalizatora Infiniti w Świlczy 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Świlczy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Świlczy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Świlczy 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Świlczy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Świlczy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Świlczy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Świlczy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Świlczy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Świlcza Świlcza 350C SWL01G 50.072048/21.896080 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer