Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Szczawnica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Szczawnicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Szczawnicy znajduje się szansa płukania filtrów FAP do aut osobowych i ciężarowych Infiniti dzięki obecności warsztatu z Szczawnicy. Nierzadko podłożem przytkanego katalizatora, firmy Infiniti, jest inny defekt, jeden z nich to: nieszczelne turbo. Zwykłą wadą, jaka dotyka pojazdy osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Infiniti, szczególnie, wyposażone w silnik diesla, jest zabrudzony FAP. DPF-y funkcjonują w nadzwyczaj trudnym środowisku, a konkretnie w układzie wydechowym, co wywołuje, że dochodzi do spadku parametrów podzespołu. Stajni Infiniti mogłoby nie powieść się uzyskanie wymaganych do zrealizowania górnych osiągów zawartości produkowanych gazów wydechowych, bez wykorzystania filtrów FAP. Szczawnica należy do miast, które dotyka problem w związku, z dużym odsetkiem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu Szczawnicy, czemu znana firma Infiniti dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, ze wsparciem filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Sporo samochodów w Szczawnicy to auta z silnikiem CTDi posiadające wbudowany filtr FAP, który dopomina się regenerowania. Filtry DPF stworzone są z ceramicznego wkładu, a także korpusu z metalu, z tego też powodu filtry FAP wypełniają się i wymagają czyszczenia, zachwalamy tym samym firmę pod Szczawnicą. Cennik usług odnawiania filtrów cząstek stałych dla Infiniti dla Szczawnicy znajduje się poniżej tego tekstu, istnieje możliwość by znaleźć w tej tabeli, jaka jest cena za świadczone usługi płukania DPF. Zlokalizuj mechanika, który naprawia samochody marki Infiniti w Szczawnicy, przy użyciu wyszukiwarki na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Szczawnicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Szczawnicy 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Szczawnicy 320
Mycie katalizatora Infiniti w Szczawnicy 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Szczawnicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Szczawnicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Szczawnicy 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Szczawnicy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Szczawnicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Szczawnicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Szczawnicy z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Szczawnicy wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szczawnica Centrum Główna SZW01A 49.426350/20.479990 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer