Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Szczyrk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Szczyrku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Szczyrku wystąpiła szansa odnawiania filtrów DPF/FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti dzięki bytności laboratorium warsztatu z Szczyrku. Filtry DPF chodzą w nadzwyczaj zanieczyszczonych warunkach, a konkretnie w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że następuje spadek parametrów podzespołu. Cały szereg samochodów osobowych w Szczyrku to samochody z silnikiem HDI wyposażone w filtr cząstek stałych DPF FAP, który potrzebuje mycia. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych pod Szczyrkiem odnaleźć można warsztaty samochodowe, zajmujące się naprawą DPF FAP do pojazdów osobowych Infiniti. Szczyrk jest jednym z ośrodków, które biją na alarm w związku, z zawartością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu Szczyrku, czemu słynna marka Infiniti stara się, prewencyjnie zapobiegać, dzięki obecności katalizatorów samochodowych. Zazwyczaj źródłem uszkodzenia reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, marki Infiniti, staje się inny defekt, jeden z nich to: uszkodzony układ zasilania silnika. Infiniti to auta, jakie cieszą się renomą w całym kraju, jednakże borykają się z bolączkami z filtrami DPF. Często niedoskonałością, z którą biedzą się samochody osobowe i ciężarowe znanej marki Infiniti, w większości wypadków, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zaczopowany filtr DPF. Ze względu fakt, że Infiniti, zupełnie jak inne pojazdy wymaga do właściwego działania nienaruszonych katalizatorów dlatego też warto nadmienić, by w Szczyrku wziąć pod skrzydła filtr cząstek stałych. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów samochodowych lub regeneracja katalizatorów SCR dla samochodów marki Infiniti, zlokalizować można na stronie, lub u mechanika w Szczyrku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Szczyrku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Szczyrku 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Szczyrku 320
Mycie katalizatora Infiniti w Szczyrku 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Szczyrku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Szczyrku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Szczyrku 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Szczyrku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Szczyrku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Szczyrku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Szczyrku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Szczyrku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szczyrk Centrum Beskidzka SCR01A 49.720402/19.041321 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer