Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Szczytna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Szczytnej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Szczytnej pojawiła się sposobność mycia katalizatorów samochodowych do samochodów Infiniti z przyczyny działalności warsztatu z Szczytnej. Infiniti to pojazdy, które są uznane na terenie całego kraju, mimo to borykają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Odnalezienie kompetentnego mechanika w Szczytnej wyprofilowanego w samochodach Infiniti może być skomplikowane, jak również jest żmudne. Aby ustrzec się od trudności w eksploatacji samochodu Infiniti, trzeba od czasu do czasu przepalać katalizator, udostępniono taką usługę w warsztacie pod Szczytnej. Katalizatory samochodowe składają się ze skomplikowanej ceramiki, i metalowego korpusu, przez co katalizatory samochodowe zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy zatem warsztat z Szczytnej. Filtry cząstek stałych DPF FAP funkcjonują w niewiarygodnie skomplikowanym środowisku, to jest w rurze wydechowej, co jest przyczyną tego, że dochodzi do utraty właściwości podzespołu. Prócz niespodzianek dla podróżnych pod Szczytną znaleźć można pracownie, zajmujące się naprawą DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Stajni Infiniti nie byłoby możliwe generowanie wymaganych do zrealizowania maksymalnych limitów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie filtrów cząstek stałych oraz płukanie FAP dla aut marki Infiniti, znaleźć można w panelu bocznym, oraz w warsztatowym laboratorium w Szczytnej. Namierz swojego mechanika samochodowego, który zajmuje się Infiniti w Szczytnej, za pomocą wyszukiwarki w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Szczytnej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Szczytnej 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Szczytnej 320
Mycie katalizatora Infiniti w Szczytnej 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Szczytnej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Szczytnej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Szczytnej 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Szczytnej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Szczytnej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Szczytnej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Szczytnej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Szczytnej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szczytna Osiedle Słoneczne Wolności SCA01G 50.414639/16.445459 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer