Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Szepietowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Szepietowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych DPF FAP robi się standardem w samochodach Infiniti z silnikiem na olej napędowy, ale część ta zużywa się, co może rozwiązać mycie filtrów DPF w pracowni warsztatu pod Szepietowem. Katalizatory zbudowane są z ceramicznego wnętrza, oraz metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory samochodowe zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają naprawy, zalecamy zatem warsztat w Szepietowie. Katalizatory SCR trudnią się pracą w wyjątkowo zanieczyszczonym środowisku pracy, to jest w układzie redukcji emisji spalin, przez co dochodzi do utraty parametrów części. Oprócz atrakcji dla wizytujących pod Szepietowem odszukać można zakłady, zajmujące się płukaniem katalizatorów SCR do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Firmie Infiniti nie udało się wytworzenie żądanych przez normy pułapów poziomu produkcji spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych DPF. Ażeby uchronić się przed dużą ilością komplikacji przy prowadzeniu auta Infiniti, trzeba od czasu do czasu wyczyścić katalizator samochodowy, jest to udostępnione w pracowni pod Szepietowa. Infiniti to samochody osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą w całym kraju, mimo to biedzą się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Dobór właściwego zakładu w Szepietowie wyspecjalizowanego w pojazdach Infiniti może być nieproste, oraz jest żmudne. Z racji tego, że Infiniti, zupełnie jak inne samochody wymaga do poprawnego działania działających filtrów cząstek stałych DPF zalecamy, żeby w Szepietowie zadbać o katalizator samochodowy. Namierz swój warsztat, który naprawia samochody marki Infiniti w Szepietowie, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Szepietowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Szepietowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Szepietowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Szepietowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Szepietowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Szepietowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Szepietowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Szepietowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Szepietowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Szepietowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Szepietowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Szepietowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szepietowo Stefana Wyszyńskiego SPT01G 52.867531/22.545940 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer