Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Szerzyny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Szerzynach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator robi się standardem w autach Infiniti z silnikiem napędzanym dieslem, aczkolwiek element ten dotykają usterki, czemu podołać może regeneracja katalizatorów w warsztacie samochodowym pod Szerzynami. Filtry cząstek stałych stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz metalowego korpusu, z tego też powodu katalizatory samochodowe zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, rekomendujemy usługi z Szerzyn. Pojazdy korporacji Infiniti wyróżniają się wzorcowymi rozwiązaniami technologicznymi w kwestii redukcji emisji cząstek stałych. Odzyskanie limitów emisji zanieczyszczeń, identycznych z normą emisji spalin EURO 5, wymaga działającego sprawnie filtra cząstek stałych FAP/DPF. Częstą niedoskonałością, z którą borykają się osobowe i ciężarowe diesle znanego koncernu Infiniti, głównie, wyposażone w silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony filtr FAP. Żeby uniknąć problemów z użytkowaniem pojazdu Infiniti, potrzeba co jakiś czas wyczyścić filtr DPF FAP, jest to udostępnione w warsztacie pod Szerzyn. Nierzadko przyczyną przytkanego filtra cząstek stałych DPF, znanego koncernu Infiniti, bywa inna usterka, dla przykładu: uszkodzony zawór EGR. Infiniti to samochody, jakie są znane na terenie całej Polski, lecz stykają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Namierz swój warsztat, którego specjalnością jest Infiniti w Szerzynach, przy użyciu wyszukiwarki na naszym panelu. Zregenerowanie niezawodności elementów katalizatorów samochodowych w Szerzynach dla aut marki Infiniti jest osiągalne, ponieważ regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała przybyć do Szerzyn.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Szerzynach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Szerzynach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Szerzynach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Szerzynach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Szerzynach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Szerzynach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Szerzynach 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Szerzynach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Szerzynach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Szerzynach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Szerzynach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Szerzynach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szerzyny Szerzyny 508 SRN01G 49.808441/21.246410 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer