Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Szumowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Szumowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Szumowie jest opcja regenerowania filtrów cząstek stałych DPF do pojazdów osobowych Infiniti z racji pracy warsztatu mechaniki samochodowej z Szumowa. Filtry DPF wykonują pracę w bardzo zanieczyszczonych warunkach pracy, a mianowicie w układzie wydechowym, co wywołuje, że następuje spadek możliwości urządzenia. Auta osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Infiniti cieszą się doskonałymi sposobami w zakresie obniżenia poziomu produkcji cząstek stałych. Filtry cząstek stałych składają się ze skomplikowanej ceramiki, a także osłony z metalu, co wywołuje, że FAP-y zaczopowują się sadzą i konieczne jest czyszczenie, rekomendujemy zatem firmę pod Szumowem. Słynnemu producentowi Infiniti nie powiodłoby się zdobycie potrzebnych wyników zawartości emitowanych gazów spalinowych, bez zaczerpnięcia korzyści z reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Infiniti to samochody, które cieszą się sławą na terenie całego świata, lecz borykają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Bardzo często przyczyną zdławionego filtra FAP, znanej firmy Infiniti, bywa inna wada, jeden z nich to: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Odnalezienie właściwego mechanika samochodowego w Szumowie wyprofilowanego w autach Infiniti może być niełatwe, jak również jest żmudne. Odzyskiwanie niezawodności składowych katalizatorów w Szumowie dla pojazdów Infiniti jest łatwe, albowiem regeneracja wodno-chemiczna zawędrowała do Szumowa. Serwis takich usług jak czyszczenie DPF a także regeneracja FAP dla marki Infiniti, można odszukać na stronie, a także w pracowni w Szumowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Szumowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Szumowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Szumowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Szumowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Szumowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Szumowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Szumowie 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Szumowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Szumowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Szumowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Szumowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Szumowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szumowo 1 Maja SMO01E 52.919029/22.083321 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer