Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Tarczyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Tarczynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Tarczyn słynie z warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z odnawianiem elementów filtrów i katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych z logo Infiniti. Uzyskanie górnych osiągów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 4, koniecznie wymaga sprawnie pracującego filtra DPF/FAP. Znanej firmie Infiniti niemożliwe byłoby wyprodukowanie koniecznych do spełnienia osiągów emisji gazów spalinowych, bez wykorzystania katalizatorów. Typową słabością, z którą biedzą się osobówki znanej marki Infiniti, w szczególności, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik samozapłonowy, jest zapchany filtr DPF FAP. Zwykle źródłem uszkodzenia filtra cząstek stałych DPF, z logo Infiniti, trafia się inna usterka, na przykład: uszkodzony układ zasilania silnika. Żeby unikać utrudnień w eksploatacji pojazdu Infiniti, przydaje się niekiedy wyczyścić DPF, jest to możliwe w pracowni pod Tarczyna. Tarczyn należy do centrów, jakie dotyka problem bezpośrednio związany, z dużym procentem wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu atmosferycznym, czemu znana marka Infiniti usiłuje, przeciwdziałać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Infiniti to osobowe i ciężarowe diesle, które cieszą się sławą w całym kraju, niemniej jednak zmagają się z trudnościami z filtrami FAP. Odtworzenie niezawodności elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Tarczynie dla aut Infiniti jest łatwe, dlatego, że technologia regeneracji wodnej zdołała trafić do Tarczyna. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF FAP czy regeneracja FAP dla samochodów producenta Infiniti, znaleźć można w panelu po prawej, czy w warsztatowym laboratorium w Tarczynie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Tarczynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Tarczynie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Tarczynie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Tarczynie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Tarczynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Tarczynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Tarczynie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Tarczynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Tarczynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Tarczynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Tarczynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Tarczynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tarczyn Ustronie Pogodna TRC01N 51.982971/20.841520 Wyszukaj
Tarczyn Ustronie Rynek POP-TAC1 51.980621/20.833481 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer