Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Tarnogród

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Tarnogrodzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Tarnogród słynie z pracowni warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z oczyszczaniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do pojazdów osobowych marki Infiniti. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych w Tarnogrodzie znaleźć można laboratoria, parające się regeneracją filtrów cząstek stałych do aut Infiniti. Tarnogród należy do centrów, które mają problem mający związek, z dużą zawartością procentową tlenków azotu NOx w miejskiej atmosferze, czemu znana firma Infiniti próbuje, zapobiegać, dzięki obecności filtrów cząstek stałych. Producentowi Infiniti niemożliwe byłoby generowanie niezbędnych do zrealizowania limitów emisji gazów spalinowych, bez montażu filtrów DPF. Cały szereg pojazdów w Tarnogrodzie to auta z silnikiem CRDi posiadające filtr DPF, który potrzebuje regeneracji. Uzyskanie maksymalnych pułapów ilości produkowanych gazów spalinowych, poprawnych według normy EURO 4, wymaga działającego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Filtry cząstek stałych składają się z ceramiki, jak również korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry DPF wypełniają się sadzą i potrzebna jest regeneracja, zachwalamy tym samym usługi z Tarnogrodu. Auta wytwórcy Infiniti chlubią się znakomitymi mechanizmami w zakresie obniżenia zawartości produkowanych gazów wydechowych. Zlokalizuj mechanika, który naprawi Twój samochód marki Infiniti w Tarnogrodzie, dzięki wyszukiwarce na naszym panelu. Świadczone usługi takie jak naprawa FAP a także płukanie FAP dla samochodów producenta Infiniti, można znaleźć na stronie, a także w pracowni w Tarnogrodzie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Tarnogrodzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Tarnogrodzie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Tarnogrodzie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Tarnogrodzie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Tarnogrodzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Tarnogrodzie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Tarnogrodzie 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Tarnogrodzie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Tarnogrodzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Tarnogrodzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer