Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Tarnowiec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Tarnowcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Tarnowcu znajduje się szansa oczyszczania filtrów FAP do samochodów osobowych Infiniti z przyczyny pracy laboratorium warsztatu z Tarnowca. Auta osobowe i ciężarowe firmy Infiniti charakteryzują się pierwszorzędnymi narzędziami w sprawie redukcji emisji cząstek stałych. Prócz rozrywek dla turystów w Tarnowcu zlokalizować można warsztaty, parające się płukaniem katalizatorów samochodowych do aut osobowych i ciężarowych Infiniti. Katalizatory samochodowe zbudowane są z ceramicznego wnętrza, a także metalowej osłony, przez co filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebują naprawy, zalecamy zatem warsztat w Tarnowcu. Wiele samochodów osobowych w Tarnowcu to samochody z silnikiem TDDI mające zainstalowany filtr FAP, który musi się oddawać do odnawiania. By uchronić się od problemów w pracy pojazdu Infiniti, potrzeba czasami przepłukać filtr DPF, możliwość taka istnieje w laboratorium warsztatu pod Tarnowca. Generowanie osiągów poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez normę EURO, wymaga działającego sprawnie katalizatora SCR. Nieraz podłożem zapchanego filtra cząstek stałych DPF, znanego koncernu Infiniti, staje się inne wybrakowanie, czego dobrym przykładem jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Zlokalizuj warsztat, który poradzi sobie z Twoim Infiniti w Tarnowcu, przy użyciu wyszukiwarki na naszym panelu. Dlatego że Infiniti, tak jak każda inna marka koniecznie wymaga do poprawnej pracy nienaruszonych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami warto wspomnieć, by w Tarnowcu zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Tarnowcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Tarnowcu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Tarnowcu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Tarnowcu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Tarnowcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Tarnowcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Tarnowcu 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Tarnowcu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Tarnowcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Tarnowcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Tarnowcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Tarnowcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tarnowiec Tarnowiec 381 TOC01A 49.730659/21.579260 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer