Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Terespol

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Terespolu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Terespol słynne jest z powodu mechanika posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z czyszczeniem katalizatorów do aut osobowych znanej marki Infiniti. Katalizatory samochodowe chodzą w niezwykle brudnych warunkach pracy, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co jest przyczyną tego, że dochodzi do spadku parametrów podzespołu. Cały szereg pojazdów w Terespolu to auta z silnikiem JTD mające wbudowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który dopomina się naprawy. FAP-y zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry DPF zaczopowują się sadzą i potrzebna jest naprawa, polecamy współpracę z Terespolem. Prócz atrakcji dla przyjezdnych w Terespolu zlokalizować można pracownie, parające się płukaniem DPF FAP do samochodów osobowych Infiniti. Infiniti to diesle, które są uznane w całej Europie i nie tylko, jednak stykają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych. Nierzadko bolączką, z jaką męczą się osobówki znanej firmy Infiniti, szczególnie, kiedy w aucie pracuje silnik samozapłonowy, jest zabrudzony katalizator samochodowy. Z reguły podłożem uszkodzenia filtra cząstek stałych, z logo Infiniti, bywa inna wada, czego przykładem może być: uszkodzona turbosprężarka. Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów SCR oraz płukanie katalizatorów samochodowych dla marki Infiniti, zlokalizować można na naszej stronie internetowej, oraz w warsztatowym laboratorium w Terespolu. Cennik usług odnawiania elementów filtrów cząstek stałych pochodzących z Infiniti dla Terespola zamieściliśmy niżej, nie ma przeszkód, by wyszukać na tej liście, koszt za wykonanie regeneracji DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Terespolu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Terespolu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Terespolu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Terespolu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Terespolu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Terespolu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Terespolu 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Terespolu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Terespolu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Terespolu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Terespolu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Terespolu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Terespol Ogródki Łobaczewskie Cicha TER346 52.074348/23.603121 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer