Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Tokarnia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Tokarni

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Tokarni znajduje się opcja płukania filtrów cząstek stałych FAP/DPF do pojazdów Infiniti z przyczyny bytności warsztatu samochodowego z Tokarni. Odzyskanie maksymalnych wyników ilości emitowanych zanieczyszczeń, poprawnych dla normy EURO 6, koniecznie potrzebuje funkcjonującego filtra cząstek stałych FAP. Prócz atrakcji dla przyjezdnych w Tokarni znaleźć można laboratoria, trudniące się płukaniem katalizatorów do aut osobowych Infiniti. Filtry DPF FAP stworzone są ze skomplikowanej ceramiki, jak również osłony z metalu, z tego też powodu katalizatory samochodowe wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, polecamy zatem współpracę z Tokarnią. Pojazdy spod skrzydeł Infiniti charakteryzują się nieprzeciętnymi mechanizmami w temacie zmniejszania emisji spalin. Tokarnia należy do ośrodków, które spotyka problem w związku, z zawartością tlenków azotu NOx w atmosferze, czemu słynny koncern Infiniti dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów DPF. Często niedoskonałością, jaka dotyka osobowe i ciężarowe diesle ze stajni Infiniti, zazwyczaj, wyposażone w silnik wysokoprężny diesla, jest brudny katalizator SCR. Niemało pojazdów w Tokarni to auta z turbodoładowaniem posiadające wbudowany katalizator SCR, który dopomina się czyszczenia. Ponieważ Infiniti, podobnie jak inne auta domaga się do właściwego funkcjonowania kompletnych filtrów cząstek stałych DPF dlatego też zalecamy, żeby w Tokarni przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych DPF FAP. Lista cen mycia filtrów FAP z samochodów Infiniti dla Tokarni wstawiliśmy poniżej tego tekstu, da się znaleźć w tamtej tabeli, jaka jest cena za świadczone usługi czyszczenia katalizatorów samochodowych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Tokarni

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Tokarni 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Tokarni 320
Mycie katalizatora Infiniti w Tokarni 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Tokarni 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Tokarni 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Tokarni 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Tokarni 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Tokarni 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Tokarni

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Tokarni z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Tokarni wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tokarnia Tokarnia 728 TOK01A 49.736679/19.890739 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer