Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Tolkmicko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Tolkmicku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Tolkmicku wystąpiła szansa mycia filtrów DPF do samochodów Infiniti z powodu bytności laboratorium warsztatu z Tolkmicka. Tolkmicko należy do ośrodków, jakie mają problem związany, z ilością emitowanych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Tolkmicka, czemu słynna firma Infiniti dąży aby, przeciwdziałać, za sprawą obecności katalizatorów. Zazwyczaj bolączką, z którą zmagają się auta osobowe i ciężarowe znanej firmy Infiniti, w szczególności, gdy w konstrukcji jest silnik diesla, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych. Filtry FAP operują w nieprzeciętnie obciążonym środowisku pracy, a dokładnie w układzie wydechowym, co sprawia, że po czasie dochodzi do utraty wyników podzespołu. Odzyskanie maksymalnych limitów poziomu emisji zanieczyszczeń, dopuszczonych normą emisji spalin EURO 4, domaga się przygotowanego FAP-a. Z reguły podłożem przytkanego filtra cząstek stałych, korporacji Infiniti, bywa inna wada, czego dobrym przykładem jest: uszkodzenie sterownika silnika. Znanemu producentowi Infiniti nie powiodłoby się uzyskanie spodziewanych maksymalnych wartości poziomu produkcji gazów wydechowych, bez wykorzystania katalizatorów. DPF-y zmontowane są z ceramiki, jak również metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych zapychają się i konieczna jest naprawa, zalecamy zatem współpracę z Tolkmickiem. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie FAP lub regeneracja katalizatorów dla samochodów Infiniti, znaleźć można na stronie, lub w laboratorium w Tolkmicku. Przywrócenie niezawodności części filtrów cząstek stałych DPF w Tolkmicku dla aut producenta Infiniti jest bezproblemowe, ponieważ regeneracja wodna dotarła do Tolkmicka.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Tolkmicku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Tolkmicku 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Tolkmicku 320
Mycie katalizatora Infiniti w Tolkmicku 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Tolkmicku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Tolkmicku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Tolkmicku 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Tolkmicku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Tolkmicku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Tolkmicku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Tolkmicku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Tolkmicku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Tolkmicko Wybudówka Świętojańska TOL01N 54.318680/19.529320 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer